Artykuły:


Wylewki mixokretem

Wylewki maszynowe

Wylewki PRO oferuje usługi w obszarze robienia wylewek maszynowych przy pomocy agregata posadzkowego. Zastosowanie jej sprawia, że zrobienie wylewki anhydrytowej trwa krócej, jesteśmy pewni idealnie zmieszanych składników (żwir i umożliwia wylanie zrobionej wylewki betonowej na większe odległości za pomocą agregatowych węży.

Wylewki maszynowe betonowe są mocne. Słyną ze dzięki odporności na mróz. Dzięki tym właściwością po dodaniu Sika Antifreeze FS 1 domieszki, Wylewki maszynowe betonowe wykorzystywane są na zewnątrz domu np. do balkonów, tarasów, ogrodów czy nawet ścierzek rowerowych i schodów.

Wylewki anhydrytowe

Anhydryty to posadzki, z wykorzystaniem odwodnionego cementu czyli anhydrytem. Wylewki anhydrytowe są płynne przez to idealnie docierają do pustych lokalizacji jak szczeliny, pęknięcia czy puste przestrzenie między przerwami styropianu. Anhydryty charakteryzują się wysoką plastcznością dzięki temu nie stosuje się do ich wylania zbrojenia. Posiadają dużą wytrzymałością na naprężenia oraz dobrym przewodzeniem temperatury. Przewodzenie ciepła sprawia, nadają się do ogrzewania podłogowego.

© 2022 it-ever.pl | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm