Artykuły:


Wylewki maszynowe Kraków

Wylewki maszynowe

Wylewki PRO przedstawia usługi w obszarze robienia wylewek maszynowych przy pomocy mixokreta. Zastosowanie jej powoduje, że wylanie wylewki anhydrytowej przebiega sprawniej, mamy pewność idealnie przygotowanych i zmieszanych składników cement i daje możliwość przetransportowanie zmieszanej wylewki maszynowej dalej z wykorzystaniem agregatowych węży.

Wylewki maszynowe anhydrytowe są mocne. Znane są ze dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki tym cechom po dolaniu Centrament Rapid 610 domieszki, Wylewki maszynowe betonowe sprawdzają się na zewnątrz domu np. do tarasów, balkonów, schodów czy nawet ścierzek rowerowych i ogrodowych.

Wylewki anhydrytowe

Wylewki anhydrytowe to wylewki, z wykorzystaniem odwodnionego cementu zwanego poprostu anhydrytem. Wylewki anhydrytowe są ciekłe dzięki czemu doskonale wlewają się do najbardziej niedostępnych zaułków takich jak pęknięcia między przerwami styropianu. Wylewki anhydrytowe są plastyczne z tego powodu nie używa się do ich wylania zbrojenia. Charakteryzują się dużą wytrzymałością na naprężenia oraz dobrym przewodzeniem temperatury. Przewodzenie ciepła sprawia, idealnie pasują na ogrzewanie podłogowe.

© 2022 it-ever.pl | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm