Artykuły:


  W naszym serwisie świadczymy usługi wymiany uszkodzonych podzespołów na nowe, oryginalne. Ceny dotyczą zarówno usług, jak i wymienianych elementów. Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji 6 miesięcy. Czas usuwania usterek z reguły nie zajmuje więcej niż 40 minut.
  Wymiana szyby wyświetlacza*
  Oferujemy możliwość regeneracji wyświetlacza z wykorzystaniem oryginalnych elementów, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektu sprzed usterki. Na wykonaną pracę przyznajemy 6-miesięczną gwarancję.


  Wymiana samej szyby jest możliwa wyłącznie jeżeli:

  wyświetlacz jest oryginalny,
  na ekranie nie ma przebarwień oraz czarnych plam,
  moduł dotyku jest sprawny, wyjątkiem są telefony iPhone X/XR/XS/XS Max, gdzie element ten jest wymienialny.
  Wyświetlacz oryginalny
  Jeżeli nie ma możliwości wymiany samego wyświetlacza np. ze względu na poważne uszkodzenia LCD, wówczas oferujemy możliwość wymiany całego setu opartego na oryginalnych podzespołach producenta. Dysponujemy niezbędnym sprzętem, aby zgrać dane z wyświetlacza LCD, dzięki czemu po wymianie opcja True Tone będzie w dalszym ciągu prawidłowo funkcjonowała.

  Naprawa zakończona jest wymianą fabrycznej uszczelki na nowy element.
  Zamiennik OLED
  Apple fabrycznie montuje wyświetlacze OLED. Naszym klientom oferujemy możliwość skorzystania z zamienników, które podobnie jak te od producenta powstały w technologii OLED.

  Montowane przez nas zamienniki odznaczają się doskonałą jakością, której nie da odróżnić się od oryginalnych elementów. Przy wymianie stosujemy nowoczesne urządzenia w tym programator pozwalający na zachowanie danych z True Tone.
  Wymiana tylnej szyby korpusu
  Tylna szyba w Apple pełni nie tylko funkcję zabezpieczającą, ale również designerski dodatek. Jej uszkodzenie je tym bardziej uciążliwe. Uszkodzony tylny panel może także powodować przedostawanie się do telefonu zabrudzeń oraz wody.

  Usterkę usuwamy w przeciągu 6 godzin od oddania do serwisu telefonu.
  Wymiana baterii
  Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Jej sprawne działanie jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia. w przypadku konieczności wymiany baterii nie należy stosować tanich zamienników — nasz serwis oferuje wyłącznie oryginalne elementy z odpowiednim oznaczeniem. Po wymianie baterii system iOS rozpozna ją i będzie można zarządzać poszczególnymi procesami wpływającymi. Baterię w telefonie mocujemy za pomocą oryginalnych taśm.

  Wymiana baterii jest konieczna, szczególnie kiedy:
  uległa spuchnięciu,
  szybko się ładuje i rozładowuje,
  telefon sam się restartuje,
  pojawia się komunikat serwis w ustawieniach.

  Naprawa portu ładowania/mikrofonu
  Port ładowania z czasem ulega degradacji i nie pełni zawsze swojej pierwotnej funkcji. Nasz serwis oferuje wyłącznie oryginalne elementy, które po zmianie uszkodzonej części przywrócą sprawność telefonu sprzed awarii. Dodatkowo taśma, na której umieszczone jest gniazdo ładowania jest uniwersalna, co przy jej wymianie oznacza również rozwiązanie problemów z:
  niedziałającym głośnikiem głównym,
  słabym zasięgiem,
  brakiem wibracji,
  niedziałającym mikrofonem.

  Podczas każdej naprawy zastępujemy uszczelkę fabryczną nowym elementem.
  Głośnik rozmów
  Apple wyposaża telefony w dwa głośniki — główny do multimediów oraz dodatkowy do prowadzenia rozmów. Z biegiem czasu mogą one ulegać awarii — w szczególności po upadku z wysokości. Dodatkowo na siateczkach ochronnych zbiera się brud, który mocno ogranicza prawidłowe działanie głośników. Nasz serwis oferuje wymianę głośników na nowe, oryginalne elementy oraz czyszczenie siateczek zabezpieczających.

  Dodatkowo w celu wymiany głośnika głównego do podanej ceny należy doliczyć dodatkowe 40 zł.

  Przy wymianie głośników, zastępujemy fabryczną uszczelkę nowym elementem.
  Naprawa kamery przedniej/Face ID**
  Funkcja Face ID pozwala na odblokowanie telefonu twarzą, jednak często zdarzają się usterki tej funkcji. Objawia się to pojawieniem się informacji o braku możliwości uaktywnienia opcji. Przyczyną najczęściej jest upadek z wysokości lub zalanie telefonu. Nasz serwis oferuje kompleksową naprawę usterki, jednak z uwagi na stopień skomplikowania usuwania tego uszkodzenia każdy przypadek wyceniany jest indywidualnie.

  Dolny pułap cenowy rozpoczyna się od 299 złotych.
  Wymiana kamery głównej
  Kamera główna w iPhone jest jednym z częstych przypadków, z jakimi nasz serwis sobie radzi. Jeżeli aparat po włączeniu pokazuje jedynie czarny ekran, a restart telefonu nie pomaga - oznacza to konieczność wymiany elementu. Podobna sytuacja dotyczy zabrudzonych wewnątrz obiektywów — producent nie przewidział możliwości ich czyszczenia, dlatego usunięcie uciążliwych zabrudzeń pojawiających się na zdjęciach oznacza wymianę elementu.

  Nasz serwis oferuje wyłącznie aparaty oryginalne, dzięki czemu po ich wymianie nie widać różnicy w wykonywanych zdjęciach.

  Naprawa telefonu powiązana jest również z koniecznością wymiany fabrycznej uszczelki na nową.
  Taśma power/przycisków bocznych
  Wymiana taśmy oraz przycisków bocznych pozwala na korzystanie z telefonu w pełni jego możliwości. Wymiana przycisków bocznych pozwala na przywrócenie sprawności w telefonie, jeżeli wcześniej:
  pojawiał się problem z kontrolowaniem głośności
  nie działał przycisk wybudzania,
  przyciski były zapadnięte.

  Naprawa telefonu powiązana jest z wymianą uszczelki fabrycznej na nowy element.

  iPhone X i jego częste usterki


  Zobacz jak powstaje prąd ze słońca i do czego służy interter Fotowoltaika Kraków fotowoltaiczny zwany inaczej falownikiem.


  Wylewki do domów jednorodzinnych Wylewki maszynowe Kraków oraz lokali usługowych. Kraków i okolice.


  Zobacz właściwości wylewek Wylewki mixokretem anhydrytowych wykonanych za pomocą mixokreta.


  Iphone 5 w wersji s oraz c psuje się równie żadko jak cała rodzina telefonów iphon jednak jak już się zepsuje to najczęstszą usterką jest głośnik, kamera, port ładowania, pęknięta obudowa. iPhone 5s 5c naprawa zobacz jak nasz serwis dokonuje napraw


  Zobacz najpopularniejsze usterki telefonu iPhone X iPhone X i jego częste usterki wymiana szyby, baterii, pleców, obudowy, szkła, czytnika itp


  Nie tylko między osiedlami przeprowadzki Przeprowadzki Kraków ale także na drugi koniec Krakowa lub polski


  Szybka i sprawna wymiana taśm Iphone 11 naprawa taśm przycisków power bocznych przycisków funkcyjnych w iphone 11.


  Serwis kamery w iPhone 11 Iphone 11 wymiana kamery głównej Zobacz kiedy mamy do czynienia z usterką.


  Oferujemy wymianę kamery przedniej Iphone 11 naprawa kamery przedniej Opis skomplikowanej napraway


  Na czym polega naprawa głośnika w iPhone 11 Iphone 11 serwis i naprawa głośnika rozmów Zobacz kiedy powinieneś oddać swój iphone do naprawy.


  Jeśli twój iphone się nie ładuje Iphone 11 naprawa mikrofonu i portu ładowania zobacz na czym polega naprawa portu ładowania lub wymiana mikrofonu.


  Jak zdiagnozować usterkę w iPhone SE 2020 i od którego podzespołu może ona pochodzić. naprwawa iPhone SE 2020 Zapoznaj się z artykułem i dokonaj wstępnej diagnozy.

  © 2022 it-ever.pl | mapa
  Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm