Artykuły:


  iPhone 5s/5c

  Prezentowane ceny dotyczą usług serwisowych oraz potrzebnych części. Na nasze usługi udzielamy klientom 6 miesięcy gwarancji. Większość usterek telefonów jesteśmy w stanie zlikwidować na miejscu. Zwykle nie trwa to dłużej niż 40 minut, jednak zdarzają się wyjątki.

  Wymiana szyby wyświetlacza*

  Nasz serwis świadczy usługi związane z regeneracją szyby telefonu, co pozwala na uzyskanie efektu sprzed usterki. W celu przeprowadzenia regeneracji konieczne jest jednak, aby wyświetlacz telefonu:

  Wyświetlacz oryginalny

  Jeżeli nie ma możliwości wykonania regeneracji, nasi serwisanci wymieniają pełen set w zakresie wyświetlacza oparty na częściach oryginalnych. Zastosowanie odpowiednich technik umożliwia odzyskanie danych z uszkodzonego LCD i wgranie ich na nowy element. Dzięki temu funkcja True Tone po naprawie działa dokładnie tak, jak sprzed awarii urządzenia.

   

  Usługa serwisowa przewiduje również wymianę uszczelki fabrycznej na nowy element.

  Zamiennik TFT

  W naszym serwisie oferujemy między innymi sety oparte na częściach zamiennych. Cechują się ona wysoką jakością wykonania, która nie odbiega praktycznie niczym od oryginalnych elementów i ciężko to rozpoznać.

   

  Usługa serwisowa obejmuje również wymianę uszczelki fabrycznej na nowy element.

  Wymiana baterii

  Prawidłowo działająca bateria w telefonach jest kluczowa do komfortowego korzystania z urządzenia. W przypadku jej uszkodzenia wykorzystujemy wyłącznie baterie oryginalne, dopasowane do wybranego modelu telefonu Apple. Pozwala to na rozpoznanie nowego elementu przez system iOS i kontrolowanie zasobów z poziomu telefonu.

   

  Bateria w telefonie powinna być wymieniona zawsze wtedy kiedy:

  Naprawa portu ładowania/mikrofonu

  Przy eksploatacji telefonu, często dochodzi do uszkodzenia portu ładowania. Nasz serwis przewiduje wymianę taśmy z gniazdem ładowania na nowy, oryginalny element. Zaletą wymiany taśmy z gniazdem ładowania jest możliwość zlikwidowania innych problemów w telefonie Apple. Zaliczyć do nich można między innymi:

  Głośnik rozmów

  Telefony od Apple wyposażone są w dwa głośniki. Pierwszy z nich przeznaczony jest do prowadzenia rozmów, drugi wykorzystywany jest do odtwarzania multimediów. Z czasem mogą one ulegać awarii — poprzez zużycie, uszkodzenie lu zalanie. Nasz serwis wykorzystuje jedynie głośniki oryginalne, które gwarantuje przywrócenie prawidłowej jakości dźwięku. Przy pracach serwisowych wykonujemy również czyszczenie siateczek ochronnych.

   

  Podana cena dotyczy głośnika rozmów, w celu wymiany głośnika multimediów konieczne jest doliczenie dodatkowych 40 złotych.

   

  Zwieńczeniem prac jest wymiana uszczelki fabrycznej na nowy element.

  Wymiana kamery przedniej/tylnej

  Jedną z głównych przyczyn uszkodzenia kamery w Apple jest upadek telefonu ze znacznej wysokości. Problemy objawiają się czarnym ekranem za każdym razem przy próbie uruchomienia aplikacji aparatu. Również zabrudzenia na kamerze, które są widoczne przy robieniu zdjęć czy kręceniu filmów, kwalifikują kamerę do wymiany na nowy element — wszystko ze względu na brak możliwości wykonania czyszczenia. Nasz serwis wykorzystuje wyłącznie aparaty oryginalne, dopasowane do konkretnego modelu urządzenia, przez co po wymianie przywracana jest jakość wykonywanych zdjęć sprzed usterki.

   

  Zwieńczeniem prac jest wymiana uszczelki fabrycznej na nowy element.

  Taśma power/przycisków bocznych

   

  Nasi serwisanci wykonują nie tylko naprawy taśmy power. Zajmują się również wymianą przycisków bocznych. Wymiana przycisków jest konieczna w sytuacji w której:

  Przycisk Home

  Nasz serwis wykonuje naprawy taśm w telefonach Apple. Niestety część uszkodzeń może być na tyle poważnych, że naprawa nie będzie możliwa. W takich sytuacjach konieczne jest wmontowanie nowego, oryginalnego elementu. Zazwyczaj oznacza to utratę możliwości korzystania z funkcji Touch ID.

  iPhone 5s 5c naprawa


  Zobacz jak powstaje prąd ze słońca i do czego służy interter Fotowoltaika Kraków fotowoltaiczny zwany inaczej falownikiem.


  Wylewki do domów jednorodzinnych Wylewki maszynowe Kraków oraz lokali usługowych. Kraków i okolice.


  Zobacz właściwości wylewek Wylewki mixokretem anhydrytowych wykonanych za pomocą mixokreta.


  Iphone 5 w wersji s oraz c psuje się równie żadko jak cała rodzina telefonów iphon jednak jak już się zepsuje to najczęstszą usterką jest głośnik, kamera, port ładowania, pęknięta obudowa. iPhone 5s 5c naprawa zobacz jak nasz serwis dokonuje napraw


  Zobacz najpopularniejsze usterki telefonu iPhone X iPhone X i jego częste usterki wymiana szyby, baterii, pleców, obudowy, szkła, czytnika itp


  Nie tylko między osiedlami przeprowadzki Przeprowadzki Kraków ale także na drugi koniec Krakowa lub polski


  Szybka i sprawna wymiana taśm Iphone 11 naprawa taśm przycisków power bocznych przycisków funkcyjnych w iphone 11.


  Serwis kamery w iPhone 11 Iphone 11 wymiana kamery głównej Zobacz kiedy mamy do czynienia z usterką.


  Oferujemy wymianę kamery przedniej Iphone 11 naprawa kamery przedniej Opis skomplikowanej napraway


  Na czym polega naprawa głośnika w iPhone 11 Iphone 11 serwis i naprawa głośnika rozmów Zobacz kiedy powinieneś oddać swój iphone do naprawy.


  Jeśli twój iphone się nie ładuje Iphone 11 naprawa mikrofonu i portu ładowania zobacz na czym polega naprawa portu ładowania lub wymiana mikrofonu.


  Jak zdiagnozować usterkę w iPhone SE 2020 i od którego podzespołu może ona pochodzić. naprwawa iPhone SE 2020 Zapoznaj się z artykułem i dokonaj wstępnej diagnozy.

  © 2022 it-ever.pl | wylewki maszynowe kraków | mapa
  Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm