Artykuły:


iPhone 5s 5c naprawa

iPhone 5s/5c

Prezentowane ceny dotyczą usług serwisowych oraz potrzebnych części. Na nasze usługi udzielamy klientom 6 miesięcy gwarancji. Większość usterek telefonów jesteśmy w stanie zlikwidować na miejscu. Zwykle nie trwa to dłużej niż 40 minut, jednak zdarzają się wyjątki.

Wymiana szyby wyświetlacza*

Nasz serwis świadczy usługi związane z regeneracją szyby telefonu, co pozwala na uzyskanie efektu sprzed usterki. W celu przeprowadzenia regeneracji konieczne jest jednak, aby wyświetlacz telefonu:

 • był oryginalny,

 • nie posiadał przebarwień,

 • miał sprawną funkcję dotyku - z wyjątkiem modeli iPhone X/XR/XS/XS Max, w których element ten można wymienić.

Wyświetlacz oryginalny

Jeżeli nie ma możliwości wykonania regeneracji, nasi serwisanci wymieniają pełen set w zakresie wyświetlacza oparty na częściach oryginalnych. Zastosowanie odpowiednich technik umożliwia odzyskanie danych z uszkodzonego LCD i wgranie ich na nowy element. Dzięki temu funkcja True Tone po naprawie działa dokładnie tak, jak sprzed awarii urządzenia.

 

Usługa serwisowa przewiduje również wymianę uszczelki fabrycznej na nowy element.

Zamiennik TFT

W naszym serwisie oferujemy między innymi sety oparte na częściach zamiennych. Cechują się ona wysoką jakością wykonania, która nie odbiega praktycznie niczym od oryginalnych elementów i ciężko to rozpoznać.

 

Usługa serwisowa obejmuje również wymianę uszczelki fabrycznej na nowy element.

Wymiana baterii

Prawidłowo działająca bateria w telefonach jest kluczowa do komfortowego korzystania z urządzenia. W przypadku jej uszkodzenia wykorzystujemy wyłącznie baterie oryginalne, dopasowane do wybranego modelu telefonu Apple. Pozwala to na rozpoznanie nowego elementu przez system iOS i kontrolowanie zasobów z poziomu telefonu.

 

Bateria w telefonie powinna być wymieniona zawsze wtedy kiedy:

 • dojdzie do jej spuchnięcia,

 • telefon sam się restartuje,

 • bateria bardzo szybko się ładuje oraz rozładowuje.

Naprawa portu ładowania/mikrofonu

Przy eksploatacji telefonu, często dochodzi do uszkodzenia portu ładowania. Nasz serwis przewiduje wymianę taśmy z gniazdem ładowania na nowy, oryginalny element. Zaletą wymiany taśmy z gniazdem ładowania jest możliwość zlikwidowania innych problemów w telefonie Apple. Zaliczyć do nich można między innymi:

 • brak wibracji,

 • problemy ze słabym zasięgiem,

 • niesprawny głośnik główny.

Głośnik rozmów

Telefony od Apple wyposażone są w dwa głośniki. Pierwszy z nich przeznaczony jest do prowadzenia rozmów, drugi wykorzystywany jest do odtwarzania multimediów. Z czasem mogą one ulegać awarii — poprzez zużycie, uszkodzenie lu zalanie. Nasz serwis wykorzystuje jedynie głośniki oryginalne, które gwarantuje przywrócenie prawidłowej jakości dźwięku. Przy pracach serwisowych wykonujemy również czyszczenie siateczek ochronnych.

 

Podana cena dotyczy głośnika rozmów, w celu wymiany głośnika multimediów konieczne jest doliczenie dodatkowych 40 złotych.

 

Zwieńczeniem prac jest wymiana uszczelki fabrycznej na nowy element.

Wymiana kamery przedniej/tylnej

Jedną z głównych przyczyn uszkodzenia kamery w Apple jest upadek telefonu ze znacznej wysokości. Problemy objawiają się czarnym ekranem za każdym razem przy próbie uruchomienia aplikacji aparatu. Również zabrudzenia na kamerze, które są widoczne przy robieniu zdjęć czy kręceniu filmów, kwalifikują kamerę do wymiany na nowy element — wszystko ze względu na brak możliwości wykonania czyszczenia. Nasz serwis wykorzystuje wyłącznie aparaty oryginalne, dopasowane do konkretnego modelu urządzenia, przez co po wymianie przywracana jest jakość wykonywanych zdjęć sprzed usterki.

 

Zwieńczeniem prac jest wymiana uszczelki fabrycznej na nowy element.

Taśma power/przycisków bocznych

 

Nasi serwisanci wykonują nie tylko naprawy taśmy power. Zajmują się również wymianą przycisków bocznych. Wymiana przycisków jest konieczna w sytuacji w której:

 • uległy one zapadnięciu,

 • nie ma możliwości regulowania głośności dźwięku,

 • przycisk mute oraz wybudzenia nie reagują.

Przycisk Home

Nasz serwis wykonuje naprawy taśm w telefonach Apple. Niestety część uszkodzeń może być na tyle poważnych, że naprawa nie będzie możliwa. W takich sytuacjach konieczne jest wmontowanie nowego, oryginalnego elementu. Zazwyczaj oznacza to utratę możliwości korzystania z funkcji Touch ID.

© 2022 it-ever.pl | mapa
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm