Artykuły:


naprwawa iPhone SE 2020

Prezentowane ceny dotyczą zarówno podzespołów, jak i usług serwisowych. Na nasze naprawy udzielamy gwarancji 6 miesięcy. Większość usterek usuwamy na miejscu, a czas oczekiwanie to do 40 minut.
Wymiana szyby wyświetlacza*
Nasz serwis oferuje regenerację szyby z wykorzystaniem oryginalnych elementów. Rozwiązanie to jest idealne pod względem ceny, jak również jakości wykonania. Na udzieloną naprawę udzielamy 6 miesięcy gwarancji.

W celu przeprowadzenia regeneracji konieczne jest spełnienie warunków:
wyświetlacz musi być oryginalny,
na wyświetlaczu nie może być widocznych przebarwień,
funkcja dotykowa powinna być sprawna, wyjątkiem są modele iPhone X/XR/XS/XS Max.

Wyświetlacz oryginalny
W sytuacji, w której nie ma możliwości wymiany samej szybki, oferujemy całe oryginalne sety od producenta. Jest to konieczne zawsze, kiedy LCD jest całkowicie uszkodzony. Stosowane przez nas metody i urządzenia pozwalają na odzyskanie danych z uszkodzonego wyświetlacza LCD, dzięki czemu opcja True Tone będzie działać na wymienionej części tak samo jak przed usterką.

Naprawa zakończona jest wymianą fabrycznej uszczelki na nowy element.
Zamiennik TFT
Kiedy nie ma możliwości wymiany całej szyby, oferujemy możliwość skorzystania z oryginalnego setu opartego na częściach zamiennych. Zamienniki nie odbiegają jakością od oryginalnych elementów.

Przy naprawie telefonu wymieniamy fabryczną uszczelkę na nowy element.
Wymiana tylnej szyby korpusu
Tylny panel telefonu Apple pełni zarówno funkcję ochronną, jak i designerską. Jego uszkodzenie może być jednak przyczyną dostawania się do wnętrza urządzenia wody i zanieczyszczeń.

Wymiana następuje po 6 godzinach od przyniesienia telefonu do serwisu.
Wymiana tylnej szyby korpusu
Bateria to jeden z kluczowych elementów telefonu, dlatego przy jej uszkodzeniu i wymianie wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części dopasowane do danego modelu. Wykorzystanie oryginalnych części daje gwarancję rozpoznania baterii przez iOS, co pozwala na sterowanie jej procesami z poziomu telefonu.

Bateria powinna być wymieniona zawsze, kiedy:
doszło do jej spuchnięcia,
telefon sam się restartuje,
bateria się bardzo szybko ładuje i równie szybko rozładowuje,
pojawiła się informacja o serwisie w ustawieniach baterii.
Naprawa portu ładowania/mikrofonu
Port ładowania telefonu to newralgiczne miejsce, które z czasem ulega uszkodzeniu, przez co nie spełnia już pierwotnych zasad działania.

Oferujemy wyłącznie oryginalne części, a sama taśma z gniazdem do ładowania jest wielofunkcyjna dlatego pozwala na rozwiązanie problemów związanych z:
niedziałającym mikrofonem,
brakiem wibracji,
niedziałającym głośnikiem głównym,
słabym zasięgiem.

Przy naprawie zastępujemy uszczelkę fabryczną nowym elementem.
Głośnik rozmów
Telefony Apple posiadają dwa wbudowane głośniki. Pierwszy przeznaczony jest do prowadzenia rozmów, natomiast drugi — główny — do odtwarzania multimediów. W przypadku zużycia elementu oferujemy usługę wymiany głośnika na nowy, oryginalny. Jednocześnie wykonujemy czyszczenie siateczek ochronnych, które z biegiem czasu zapychają się zabrudzeniami.

W przypadku wymiany głośnika głównego należy dodatkowo doliczyć 40 złotych.

Przy pracach serwisowych wymieniamy również uszczelkę fabryczną, zastępując ją nowym elementem.
Wymiana kamery przedniej/tylnej
W sytuacji, kiedy po uruchomieniu aparatu pojawia się czarny ekran, a restart nie pomaga, oznacza to konieczność wymiany aparatu w telefonie Apple. Najczęstszym przypadkiem pojawienia się tego problemu jest upadek telefonu ze znacznej wysokości. Częstym przypadkiem jest również zabrudzenie soczewki aparatu — w tym przypadku producent nie przewidział możliwości jej wyczyszczenia, dlatego konieczne jest podjęcie decyzji o wymianie całego elementu.

Podczas naprawy wymieniamy również fabryczną uszczelkę na nowy element.
Taśma power/przycisków bocznych

W naszym serwisie oferujemy również możliwość wymiany taśmy power oraz przycisków bocznych. Decyzję o wymianie przycisków należy podjąć w sytuacji, w której:
przyciski regulacji dźwięku nie reagują,
przyciski są zapadnięte,
nie działa opcja wybudzania telefonu,
uszkodzona jest lampa błyskowa.

Przy naprawie wymieniamy również uszczelkę fabryczną na nowy element.

Przycisk Home (zamiennik)**
W naszym serwisie naprawiamy różne rodzaje uszkodzeń taśm. Kiedy uszkodzenia są zbyt rozległe konieczne jest zastosowanie oryginalnych, nowych elementów. Pomimo tego często traci się możliwość korzystania z Touch ID.

Podana cena dotyczy wymiany taśmy na nową — w przypadku naprawy, kwota ustalana jest indywidualnie.

© 2022 it-ever.pl
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm